APIE MUS

Sveiki užsukę! Mano vardas – Stasys. Esu REIKIASANTECHNIKO.LT iniciatorius.

Santechnika – brangus malonumas. O dar brangiau kainuoja taisyti nekokybiško darbo broką. Neretai, apsilankius klientų namuose randame jų šildymo ir vandentiekio sistemose tokių dalykėlių, kurie kainuoja velniškus pinigus, o naudos duoda minimaliai, kartais net pakenkia bendram sistemos našumui. Tai pat labai nemalonu, kai po trumpo laiko pradeda lašėti pro sujungimus, pigūs siurbliai skleisti nemalonius garsus, strigti automatika.

Leiskite kitiems mokytis iš savų klaidų, o jūs – pataupykite pinigus ir nusisamdykite rimtus meistrus, kurie geba parinkti tai, ko tikrai reikia Jūsų jaukiems namams!

  • Dujinių katilų montavimas
  • Dušo kabinų montavimas
  • Radiatorių keitimas ir projekto parengimas

Mano pranašumai prieš rinkoje esančius konkurentus:

LANKSTUMAS

Priklausomai nuo darbų apimties ir pobūdžio dirbu vienas, o reikalui esant – kooperuojuosi. Jei tuo metu esu labai užimtas – stengiuosi rasti laisvesnį kolegą.

KOKYBĖ

Esu ilgametę patirtį sukaupęs kvalifikuotas specialistas santechnikos (ir ne tik) srityje. Bendrauju su kolegomis, visada konsultuojamės tarpusavyje, lankome seminarus, dalyvaujame kursuose ir visada spėjame su naujovėmis.

PARTNERIAI

Bendradarbiauju su ilgamečiais, geriausią kokybės ir kainos santykį siūlančiais medžiagų tiekėjais. Dėka gero apyvartumo, sugebu suderėti aukštas nuolaidas. Dirbu ir su užsakovo medžiagomis.

KONKURENCINGUMAS

Man nereikia išlaikyti vadybininkų, buhalterių ir direktorių “ant savo sprando”, todėl galiu pasiūlyti konkurencingas paslaugų kainas bei suteikti nuolaidas didesnės apimties montavimo darbams.

PATIKIMUMAS

Suteikiu VISAS DARBŲ ATLIKIMO GARANTIJAS! Darbus vykdau teisėtai, dirbant pasirašomos sutartys; taip eliminuojamos sukčiavimo, neskaidraus ar nekokybiško darbo galimybės!

OPERATYVUMAS

Kai labai reikia – paslaugas teikiu ir savaitgaliais!

KODĖL VERTA PASIRINKTI MUS?

DAUGIAU KAIP 15 METŲ PATIRTIS IR GARANTIJOS ATLIKTIEMS DARBAMS

DAUGIAU KAIP 1000 REALIZUOTŲ PROJEKTŲ VISOJE LIETUVOJE

NET 12 PROFESIONALŲ YRA PASIRUOŠĘ JUMS PADĖTI

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media