Vandens filtrų montavimas, kasečių pakeitimas ir priežiūra, santechnikos darbai Kaune
Vandens filtrų montavimas, kasečių pakeitimas ir priežiūra, santechnikos darbai Kaune

Vandens filtrų montavimas, kasečių pakeitimas ir priežiūra

Iš čiaupo tekančiame vandenyje yra ne vien virusų ar mikrobų, kietųjų medžiagų, bet ir daug ištirpusių lakiųjų medžiagų. Vandens tiekimo įmonės dalį vandens tiekia iš giluminių šaltinių, o dalį – iš išvalytų nuotėkų, kur vanduo yra valomas cheminiu būdu, ir taip yra sunaikinamos bakterijos. Tačiau chloras ir kitos dujinį pavidalą turinčios medžiagos ištirpsta ir dalis jų lieka vandenyje.

Patys prieinamiausi ir populiariausi yra membraniniai vandens filtrai, tačiau ne apsigaukite – jie sulaiko tiktai kietąsias daleles esančias vandenyje. Ištirpusios vandenyje lakiosios medžiagos  membraniniams vandens filtrams yra neįveikiamos. Surišti vandenyje esančias lakiąsias medžiagas gali tiktai anglis. Todėl vispusiškai vandenį išvalyti gali tiktai aktyvuotos anglies vandens filtrai. Be abejo, jie yra kur kas brangesni, tačiau jei Jūsų vandens kokybė prasta, geriau rinktis būtent šiuos filtrus.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Kokybiškai atlikti vandens filtro montavimo darbai ir tolimesnė jo priežiūra garantuoja, jog prietaisas dirbs ilgai ir nepriekaištingai. Patikėjus šiuos darbus mūsų kvalifikuotiems specialistams, Jūs būsite tikri, jog darbas bus atliktas profesionaliai ir per maksimaliai trumpą laiką.

Mes tiesiogiai dirbame su vandens filtrų bei eksploatacinių medžiagų tiekėjais, todėl visada galime pakonsultuoti ir pasiūlyti patrauklias kainas.

Kokybiškai atliekame šiuos su vandens kokybe susijusius darbus Kaune ir Kauno rajone:

  • Naujų vandens filtrų montavimas
  • Vandens filtrų remontas
  • Kasečių pakeitimas
  • Vandens filtrų priežiūra
  • Vandens kokybės nustatymas

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media