Dušo kabinų montavimas, santechnikos darbai, garinės dušo kabinos, kaune
Dušo kabinų montavimas, santechnikos darbai, garinės dušo kabinos, kaune

Dušo kabinų montavimas

Net ir pati brangiausia dušo kabina, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, netarnaus ilgai, jei buvo sumontuota neteisingai. Todėl dušo kabinos montavimo darbus, jos pajungimą prie vandentiekio ir kanalizacijos tinklų verta patikėti profesionaliems specialistams.

Jei neturite atitinkamų įgūdžių, nebandykite tai daryti patys, net jei darbas iš pirmo žvilgsnio ir pasirodys pilnai įkandamas. Neužmirkite, kad ne profesionaliai atlikti montavimo bei pajungimo darbai gali ne tik pakenkti pačiai dušo kabinai – sutrūkę stiklai, “nušokančios” nuo bėgių durys ar vandens kaupimasis kuriame nors padėklo kampe, bet ir padidinti kaštus norint ją sumontuoti ar pajungti pakartotinai.

Blogai sumontuota dušo kabina padidina riziką užlieti kaimynus, o specialaus apdirbimo nebuvimas galiausiai priveda prie grybelio susidarymo pačioje kabinoje. Profesionalus kabinos įrengimas padės išvengti daugelio problemų ateityje.

Jeigu Jus domina profesionalus dušo kabinų montavimas Kaune ir Kauno rajone, kreipkitės į mus ir viskuo pasirūpins aukščiausios kvalifikacijos meistrai, turintys didelę darbų patirtį šioje srityje.

Kas įtakoja darbų kainas?

Visų pirma, kaina priklauso nuo pačios dušo kabinos sudėtingumo, jos konstrukcijos ir gabaritų. Pigiausiai atsieina paprastos dušo kabinos 900 * 900 mm  montavimas butuose su standartiniu išplanavimu. Papildomas vamzdžių tiesimas ar konfigūracijos keitimas, be abejo didina montavimo darbų kainą taip pat kaip ir sudėtingų dušo kabinų montavimas, kur neretai yra reikalingi ir sudėtingi elektros darbai.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Musų specialistai profesionaliai montuoja įvairių tipų, dydžių ir gamintojų dušo kabinas, ir kas ne mažiau svarbu – suteikia atliktiems darbams garantiją.

Tiesiogiai dirbame su dušo kabinų tiekėjais, todėl reikalui esant galime pakonsultuoti ar padėti išsirinkti naują kokybišką dušo kabiną už labai patrauklią kainą.

Kokybiškai atliekame šiuos dušo kabinų montavimo darbus Kaune ir Kauno rajone:

  • Paprastos dušo kabinos montavimas
  • Garinės dušo kabinos montavimas
  • Masažinės dušo kabinos montavimas
  • Dušo kabinos su galinėmis sienelėmis pastatymas į iš anksto paruoštą vietą vonios kambaryje
  • Dušo maišytuvo montavimas
  • Karšto bei šalto vandens privedimas ir pajungimas
  • Dušo kabinos pajungimas prie elektros tinklo
  • Sifono montavimas ir pajungimas prie kanalizacijos tinklų
  • Dušo kabinos funkcionalumo patikrinimas

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią dušo kabinos montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media