Radiatorių keitimas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko
Radiatorių keitimas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko

Radiatorių keitimas ir projekto parengimas

Radiatorių keitimas – nėra tokia lengva užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai reikalauja teorinių ir praktinių žinių, nes menkiausias netikslumas gali sukelti aibę problemų. Tačiau jeigu ir nusprendėte pasinaudoti kvalifikuotų specialistų paslaugomis, nepulkite į parduotuvę griebti radiatorių kuriems taikoma pati didžiausia nuolaida.

Projekto parengimas

Šildymo prietaisai butuose, kurie turi būti prijungti prie centralizuotos šildymo sistemos, turi atitikti energetines vertes, kurios apskaičiuojamos atsižvelgiant į šildomų patalpų plotą. Mūsų specialistai parengia projektus, suderina juos su atitinkamomis žinybomis ir tik tuomet, žinant kokio galingumo radiatoriai yra reikalingi, galima pradėti juos rinktis.

Kokius radiatorius rinktis?

Jei šis klausimas vis dar ne atsakytas, būtinai turite pasikonsultuoti su specialistu. Pigiausia kaina tikrai ne geriausias pasirinkimas. Pagalvokite, radiatorius keičiate 20 – 30 metų laikotarpiui ar net ilgiau. Ką reiškia 20 ar 30 eurų brangesni radiatoriai per tokį laikotarpį? – Nieko. O kad pigiausi radiatoriai neišgyvens net ir per pus trumpesnio laikotarpio, tikimybė labai didelė. Juk jis ir pigesnis dėl to, jog jį pagaminti sunaudota mažiau medžiagų, o ir tos pačios medžiagos prastesnės kokybės. Mažiau medžiagų reiškia plonesnes sieneles, kurios greičiau prarūdys, o ir pats radiatorius dėl mažesnės masės šildymo sezono metu mažiau šilumos atiduos į Jūsų patalpas.
Be abejo, rinkoje yra ne tik plieniniai, bet ir ketaus, aliuminiai bei bimetaliniai radiatoriai. Aliuminiai bei bimetaliniai radiatoriai yra kur kas brangesni, tačiau juos kur kas geriau galima panaudoti įgyvendinant šiuolaikinius interjero sprendimus.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Mūsų specialistai profesionaliai montuoja įvairių tipų ir gamintojų šildymo prietaisus, keičia stovus, rengia projektus ir kas ne mažiau svarbu – suteikia atliktiems darbams garantiją.

Tiesiogiai dirbame su įvairių gamintojų šildymo prietaisų tiekėjais, todėl reikalui esant galime padėti išsirinkti naują kokybišką gaminį už patrauklią kainą.

Mūsų specialistai kokybiškai atlieka šiuos šildymo prietaisų montavimo darbus Kaune ir Kauno rajone:

  • Projektų rengimas
  • Radiatorių keitimas
  • Šildymo stovų keitimas
  • Konsultacijos

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media