Kanalizacijos vamzdžių keitimas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko
Kanalizacijos vamzdžių keitimas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko

Kanalizacijos vamzdžių keitimas

Pasikeisti kanalizacijos vamzdžius bute pačiam – labai sudėtingas užsiėmimas. Maža to, jog tai gana daug laiko atimantis procesas, reikalaujantis specifinių žinių, patirties bei įrankių, svarbiu faktu galima laikyti ir tai, jog neteisingas sistemos montažas gali baigtis ne labai geromis pasekmėmis o neretai ir avarija. Todėl geriau nepasikliauti savo sugebėjimais, o patikėti tai profesionalams.

Darbų sudėtingumas keičiant kanalizacijos vamzdžius daug didesnis nei pavyzdžiui keičiant vandentiekio vamzdžius. Kanalizacijos stovo keitimo darbai turi būti atliekami labai atsakingai ir nepažeisti vamzdžio esančio perdangoje, priešingu atveju teks keisti ir likusią dalį stovo, einančią į viršų ar apačią. Kaip jau galite įsivaizduoti, tai papildomos išlaidos ir pakankamai ne mažos.

Kitas svarbus aspektas renovuojant kanalizacijos sistemas butuose – kanalizacijos vamzdžių nuolydis. Jis negali būti nei per mažas nei per didelis. Per mažas nuolydis neleis visiškai pasišalinti sunkesniems nesvarumams, tuo tarpu per didelis nuolydis privers vandenį tekėti greičiau ir aplenkti sunkesnius nešvarumus. To pasekoje po kiek laiko susiformuos kamštis ir kanalizacijos vamzdis užsikimš.
Kaip įprasta, kanalizacijos stovai ir nuotėkų vamzdžiai yra keičiami dėl jų susidėvėjimo. Didžiąja dalimi išspręsti šią problemą leidžia PVC kanalizacijos vamzdžiai, kurie pakeitė senus ketaus vamzdžius. Tačiau paprasti PVC kanalizacijos vamzdžiai turi ir “šalutinį poveikį” – didesnį nei buvote įpratę, triukšmą. Todėl musų specialistai gali pasiūlyti klientams įrengti ir mažatriukšmės kanalizacijos sistemas, naudojant kitokius, storasienius nuotėkų vamzdžius.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Patikėjus šiuos darbus mūsų kvalifikuotiems specialistams, Jūs būsite tikri, jog viskas bus atlikta maksimaliai tiksliai ir per maksimaliai trumpą laiką. O kadangi tiesiogiai dirbame su PVC kanalizacijos vamzdžių bei jungiamųjų elementų tiekėjais, todėl visada galime pasiūlyti pačias patraukliausias reikalingų medžiagų kainas.

Prieš atliekant kanalizacijos vamzdžių keitimo darbus, mūsų specialistai atvyksta į vietą detalesnei apžiūrai ir savo patarimais padeda klientui išsirinkti patį optimaliausią sprendimą.

Kokybiškai atliekame šiuos kanalizacijos vamzdžių keitimo ir montavimo darbus Kaune ir Kauno rajone:

  • Kanalizacijos stovų keitimas ir montavimas butuose
  • Horizontalių nuotėkų vamzdžių keitimas ir montavimas butuose
  • Mažatriukšmės kanalizacijos įrengimas
  • Trapų, grindinių nuotėkų sistemų įrengimas

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media