Gyvatukų, kopėtėlių montavimas ir remontas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko
Gyvatukų, kopėtėlių montavimas ir remontas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko

Gyvatukų, kopėtėlių montavimo ir remonto darbai

Pradedant remontą vonios kambaryje, daugelis susimąsto – ar verta palikti gyvatuką vonios kambaryje ar jo atsisakyti? Patirtis rodo jog verta, nes be savo tiesioginės paskirties – džiovinti rankšluosčius, gyvatukas taip pat atlieka drėgmės reguliatoriaus funkciją. Nesant jo, ant grindų ir sienų gali atsirasti pelėsis, o taip pat, nemalonus kvapas vonios kambaryje.

Be to, tinkamai parinktas gyvatukas ar kopėtėlės, neabejotinai taps puikiu vonios kambario interjero elementu. Prieš perkant belieka išsiaiškinti į kokią sistemą jis bus jungiamas ir/arba apsispręsti, kokio tipo – elektrinio ar vandeninio rankšluosčių džiovintuvo pageidaujate.

Kokio tipo metalas tinkamiausias rankšluosčių džiovintuvams?

Tai priklauso nuo to, į kokią sistemą jis bus jungiamas. Į atvirą karšto vandens cirkuliacinę sistemą – daugiabučiuose – galima montuoti tik kilpinius (bangų formos) gyvatukus, pagamintus iš vario, žalvario ir nerūdijančio plieno, kurie neturi suvirinimo siūlių, arba kopėtėlių tipo rankšluosčių džiovintuvus, pagamintus iš vario, bronzos ar žalvario. Negalima montuoti paprasto plieno rankšluosčių džiovintuvų. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvai irgi netinka, nes jie turi suvirinimo siūles, kurias paveikia korozija.

Į uždarą centrinio šildymo sistemą – individualiuose namuose – kuomet gyvatukas šildo tik šildymo sezono metu, galima montuoti bet kokio metalo ir tipo rankšluosčių džiovintuvą, nes šildymo sistemoje naudojamas nudruskintas vanduo, dažnai į jį dedama korozijos inhibitorių ir jis neprisotintas deguonies.

Dar vienas momentas į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad žalvarinių ir nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvų, sumontuotų į karšto vandens cirkuliacinę sistemą daugiabučiuose, korozinis atsparumas smarkiai sumažėja, jei ant jų atsiranda net ir kelių mV dydžio potencialų skirtumas.

Klaidžiojančių srovių karšto vandens vamzdynuose dažniausiai atsiranda dėl neteisingų projektinių sprendimų ir (arba) netinkamai sumontuotos sistemos, kai projektuojant pastatų karšto vandens tiekimo ir nuotėkų sistemas, dažniausiai neatsižvelgiama į vamzdynų atstumus nuo elektros instaliacijos. Dažnai elektros laidai nutiesiami mažesniu nei 1 m atstumu nuo vamzdynų, kartais ir visai šalia jų arba ant jų. Dėl šalia vamzdynų esančių elektros laukų sužadinamos indukcinės srovės, kurios ir klaidžioja po vamzdynus, sukeldamos vidinę koroziją.

Vykstant elektrocheminei korozijai, iš žalvario  yra „išplaunamas” cinkas  ir dėl to žalvaris darosi porėtas, o nerūdijantis plienas dėl lydinio sudėties ir struktūros nevienalytiškumo koroduoja taškiniu būdu. Norėdami to  išvengti rekėtų įžeminti karšto vandens tiekimo vamzdyną, o jei tai nepanaikina potencialų skirtumo ant gyvatuko, tuomet įžeminti patį gyvatuką.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Musų specialistai profesionaliai montuoja įvairių tipų, dydžių ir gamintojų rankšluosčių džiovintuvus, ir kas ne mažiau svarbu – suteikia atliktiems darbams garantiją.

Tiesiogiai dirbame su rankšluosčių džiovintuvų tiekėjais ir gamintojais, todėl reikalui esant galime pakonsultuoti ar padėti išsirinkti naują kokybišką rankšluosčių džiovintuvą už labai patrauklią kainą.

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media