Vandens šildytuvų įrengimas, momentinių vandens pašildytojų įrengimas, santechnikos darbai Kaune
Vandens šildytuvų įrengimas, momentinių vandens pašildytojų įrengimas, santechnikos darbai Kaune

Vandens šildytuvų, momentinių vandens pašildytojų įrengimas

Pagal montavimo būdą, elektriniai vandens šildytuvai, dar kitaip vadinami boileriais, skirstomi į pakabinamus ir pastatomus. Kokį vandens šildytuvą – pastatomą ar pakabinamą pasirinkti, labiausiai lemia šildytuvo dydis bei sienos tvirtumas.

Kaip antai tuščias 200 litrų vandens talpos šildytuvas sveria apie 70-100 kilogramų, jis talpina 200 litrų vandens – t.y. siena tūrį būti pakankamai tvirta, kad patikimai laikytų 300 kilogramų svorį. Sienos iš gipso kartono su tuo tikrai nesusitvarkys. Tokiu atveju geriausi pasirinkti pastatomą vandens šildytuvą, kurį tiesiog pastatysite jam numatytoje vietoje. Ant gipso kartono sienų patartina kabinti šildytuvus, kurių talpa ne viršija 30 litrų.

Vanduo ir elektra tikrai nėra geriausi draugai, todėl saugumui užtikrinti reikia skirti ypatingą dėmesį. Jungti į elektros tinklą vandens šildytuvą patartina per automatinį išjungėją su srovės nuotėkio rele. Tokiu atveju bus užtikrinta papildoma apsauga nutekėjus vandeniui.

Būtinai atkreipkite dėmesį į vandens šildytuvo galingumą. Tikėtina, kad dėl didelio galingumo pajungti tiesiai prie buto elektros tinklo nebus galimybės. Tokiu atveju teks nutiesti atskirą elektros kabelį nuo elektros skydelio laiptinėje iki vandens šildytuvo.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Nesvarbu, ketinate Jūs įsirengti vandens šildytuvą ar momentinį vandens pašildytoją, patikėkite šiuos darbus profesionalams. Mūsų specialistai kokybiškai ir greitai montuoja vandens šildytuvus ir  momentinius vandens pašildytojus ir suteikia atliktiems darbams garantiją.

Taip pat mes tiesiogiai bendradarbiaujame su vandens šildytuvų bei momentinių vandens pašildytojų tiekėjais, todėl galime Jus pakonsultuoti bei padėti išsirinkti patikimą produktą už patrauklią kainą.

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media