Virtuvės ir vonios maišytuvų sifonų montavimas remontas, santechnikos darbai Kaune
Virtuvės ir vonios maišytuvų sifonų montavimas remontas, santechnikos darbai Kaune

Virtuvės ir vonios maišytuvų, sifonų remonto ir montavimo darbai

Mūsų kompanijos specialistai greitai ir kokybiškai atliks virtuvės ar vonios maišytuvų, sifonų remonto ar montavimo darbus. Maišytuvo montavimas – svarbus etapas, nuo kurio teisingo įgyvendinimo priklauso visos vandens tiekimo sistemos darbas.

Prieš pradedant darbą, būtina įsitikinti kiek ir kokių vamzdžių bei šlangų Jums gali prireikti. Dažnai dėl tam tikrų montažo ypatybių tai atlikti būna gana problematiška, o ir šiaip savarankišką maišytuvų įrengimą neretai lydį klaidos, kurios vėliau įtakoja visos vandens tiekimo sistemos darbui. Priežastys gali būti labai vairios – netinkami įrankiai, neatsargūs veiksmai, patirties trūkumas ir aibė kitų veiksnių.

Kaip pasirinkti maišytuvą?

Prieš renkantis maišytuvą reikėtų nuspręsti, kokią sumą ketinate išleisti ir kokios būtų esminės būtinos jo ypatybės. Žmonės ne visada atkreipia dėmesį į maišytuvo mechanizmą, vidaus struktūrą, tačiau rankenas įvertina visi. Neabejotinai estetinis vaizdas yra svarbu, tačiau patikimas mechanizmas – ne mažiau svarbu. Pigesni maišytuvai vandens srauto reguliavimui naudoja plastmasines detales, brangesni – keramikines. Keramika be abejo brangesnė, tačiau tokių maišytuvų patikimumo bei ilgaamžiškumo rodikliai ganėtinai lenkia pigesnius modelius. Todėl renkantis savarankiškai, būtinai pasitarkite su pardavėju.

Kitas svarbus momentas, maišytuvo tvirtinimas. Ar jis tvirtinamas ant sienos, ar ant kriauklės, vonios ar kito santechninio prietaiso. Tvirtinant ant sienos, reikia atkreipti dėmesį į atstumą, tarp sklendžių, kad būtų galima teisingai išvesti vamzdžius. Tvirtinant tiesiai į kriauklę nieko papildomo nereikia, nes kriauklių skylės yra standartinės.

Natūralu, jog santechnikos prietaisų kaina gerokai viršija montavimo darbų kainą, todėl jų sumontavimo kokybei reiktų skirti ypatingą dėmesį. Tik profesionaliai sumontuotas virtuvės ar vonios maišytuvas nekels papildomų rūpesčių ilgus metus.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Musų specialistai profesionaliai montuoja įvairių tipų, dydžių ir gamintojų vonios bei virtuvės maišytuvus bei sifonus ir kas ne mažiau svarbu – suteikia atliktiems darbams garantiją.

Tiesiogiai dirbame su vonios bei virtuvės maišytuvų tiekėjais, todėl reikalui esant galime pakonsultuoti ar padėti išsirinkti naują kokybišką maišytuvą už labai patrauklią kainą.

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media