Hidroforų montavimo darbai, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko
Hidroforų montavimo darbai, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko

Hidroforų montavimo darbai

Neskaitant kai kurių išimčių, namo aprūpinimui vandeniu dažniausiai pakanka šulinio ir gręžinys nėra būtinas. Prieš kitas vandens tiekimo sistemas hidroforai turi neabejotinų pranašumų – jie yra patikimi, jų paprastas montavimas ir priežiūra, nedidelė kaina.

Hidroforai – tai siurbliai, siurbiantys vandenį iš šulinio arba kito vandens šaltinio, kurie užtikrina stabilų slėgį ir vandens srautą vandens tiekimo sistemoje. Įprasti siurbliai su hidroforu gali siurbti vandenį iš gylio iki 9 m, hidroforai su inžektoriumi gali įsiurbti vandenį iš gylio iki 30 m. Stabiliam siurblio su hidroforu veikimui yra gyvybiškai svarbus vandens įsiurbimo gylis ir horizontalus atstumas nuo siurblio iki vandens šaltinio. Tačiau Jums dėl to galvos sukti nereikės nes mūsų patyrę specialistai puikiai išmano savo darbą ir kokybiškai atliks hidroforo montavimo darbus.

Visiems siurbliams su hidroforu galioja viena paprasta taisyklė. Siurbliai su hidroforu montuojami kaip įmanoma arčiau šulinio ar kito vandens šaltinio. To negalima pamiršti montuojant tiek paprastus, tiek inžektorinius hidroforus. Kuo trumpesnis įsiurbimo vamzdis, tuo paprasčiau paleisti visą sistemą ir tuo stabiliau siurblys funkcionuos.

Jei planuojate montuoti vandens tiekimo sistema kur įsiurbimo gylis yra arti 9 metrų ribos, rekomenduojame pakloti du vamzdžius iki šulinio, nors šiuo momentu naudosite tik vieną iš jų. Pasitaiko atvejų, kai vandens lygis šulinyje krenta keliais metrais ir paprastas siurblys su hidroforu nebegali jo įsiurbti. Tokiu atveju norint pakeisti paprastą siurblį inžektoriniu Jums nebereikės atlikti kasinėjimo darbų iš naujo – taip sutaupysite daugybė laiko ir pinigų.

Siurbliai su hidroforais komplektuojami rezervuarais nuo 20 iki 100 litrų. Svarbu žinoti, kad hidroforo siurbliams nėra jokių techninių apribojimų, nusakančių siurblio paleidimų per valandą skaičių, kaip pavyzdžiui giluminiams siurbliams. Dėl šios priežasties vienodi siurbliai yra komplektuojami ir 20 litrų ir 100 litrų hidroforo rezervuarais. Hidroforo tūris yra gyvybiškai svarbus giluminio siurblio ilgaamžiškumui, bet sausai statomų siurblių su hidroforu atveju, išsiplėtimo bako talpa labiau įtakoja vartotojo komforto lygį (triukšmas, slėgio svyravimai ir pan.), nei patį siurblį. Kuo didesnės talpos yra hidroforo rezervuaras, tuo rečiau paleidžiamas siurblys, o sistemoje yra mažiau slėgio svyravimų. Be to sausai statomi siurbliai yra pakankamai triukšmingi, todėl retesni paleidimai sukelia mažiau triukšmo.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Musų specialistai profesionaliai montuoja įvairių gamintojų hidroforus ir suteikia atliktiems darbams garantiją.

Tiesiogiai dirbame su hidroforų tiekėjais, todėl reikalui esant galime pakonsultuoti ar padėti išsirinkti naują kokybišką įrenginį už patrauklią kainą.

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media