Susipažinkite su keletu neseniai užbaigtų projektų, įgyvendinti kuriuos mums padėjo ilgametė patirtis, darbuotojų profesionalumas ir meilė savai profesijai.
Gyvatukų, kopėtėlių montavimas ir remontas, santechnikos darbai Kaune, reikia santechniko

Senamiesčio buto rekonstrukcijos darbai

Darbas tarpukario laikus menančioje erdvėje gali būti tikras iššūkis. Per tokį ilgą laikotarpį ne kartą kito santechnikos standartai: vamzdyno tipai, vamzdžių diametras, veikimo principas… Kas be ko – kas jau tarnauja daugiau nei 50 metų ne juokais supuvo, užsikimšo ar užtuko. Negana to – viena rekonstrukcijos banga gynė kitą – viskas paslėpta po aibe sluoksnių, iš sienų kyšo dešimtys vazdžių, o kurie iš jų “gyvi” – vienas Dievas težino. Pikantiškiausia, jog visos vidaus sienų konstrukcijos medinės ir apšiltintos spaliais – gaisro tikimybė milžiniška!

Tiksliai nežinome, kiek santechnikų buto šeimininkas jau buvo įšsikvietęs, tačiau vos pamatę darbo specifiką visi kraipė galvom ir it susitarę vengė įsipareigoti. Neslėpsime – baisoka buvo ir mums, kiekvienas kiek grubesnis elgesys su autentika galėjo baigtis antplūdžiu. Tačiau kruopščiai ir atsakingai buvo patikrinti visi mazgai, nereikalingų atsikratyta, reikalingi reabilituoti, kur tik įmanoma pakeisti naujais – plastikiniais.

TRUMPAI

Statinio tipas Butas senamiestyje
Klientas Privatus asmuo
Projekto data 2016 Kovas
Darbų trukmė 5 dienos

Dabar užsakovas jau džiaugiasi gyvenimu naująjame bute. Kai kurias nuotraukas būtų galima atnaujinti (jau sumontuotas virtuvinis ir virtuvės patalpa tikrai neprimena pirmojo vaizdo, sumontuota praustuvė, tikimės greitu metu atnaujinti foto galeriją). Labai gaila, kad neišsaugojome “pirmojo vaizdo” nuotraukų ir sunku nupasakoti tą tikrąjį pirmųjų darbų ir atradimų vaizdą, tačiau esame įsitikinęs, kad dar turėsime progos padirbėti tokioje Smetoniškoje aplinkoje ir Jūs, gerbiami būsimi klientai, leisite pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais…

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media