Vandentiekio vamzdžių keitimas, santechnikos darbai, vandens skaitiklių įrengimas, vamzdžių paslėpimas
Vandentiekio vamzdžių keitimas, santechnikos darbai, vandens skaitiklių įrengimas, vamzdžių paslėpimas

Vandentiekio vamzdžių keitimas

Anksčiau ar vėliau daugiabučių namų butų savininkams pradeda kelti nerimą vamzdynų būklė. Ir visa tai ne be pagrindo. Juk tvarkingas ir modernus vamzdynas, tai visų pirma ramus miegas, nesujauktos atostogos ir sutaupytos nenumatytos išlaidos nuostoliams padengti. Mūsų specialistai turi sukaupę ilgametę patirtį atliekant vandentiekio stovų keitimo, vamzdynų modernizavimo daugiabučiuose namuose darbus.

Polipropileniniai vandentiekio vamzdžiai

Mūsų giliu įsitikinimu, polipropileniniai PPR vandentiekio vamzdžiai yra idealiausias sprendimas butuose, keičiant nusidėvėjusius metalinius vamzdžius. Didžiausi šių vamzdžių privalumai – maža kaina, greitas ir paprastas montavimas suvirinant. Tarp trūkumų – nepakankamas lankstumas, todėl montažo metu tenka naudoti pereinamąsias alkūnes siekiant apeiti kliūtis ar iškilimus sienose.

Yra keletas polipropileninių vandentiekio vamzdžių tipų. Pagrindinis parametras, kuris lemia PP vamzdžių panaudojimo galimybes yra PN indeksas. PN15 – tik šaltam vandeniui, PN20 – karštam vandeniui, o taip pat gali būti naudojamas šildymo sistemose, PN25 – tik šildymo sistemose. Šie vamzdžiai taip pat gali būti sustiprinti stiklo audiniu.

Ko gero autoritetingiausi PPR vamzdžių gamintojai yra vokiečiai ir čekai ir kaip įprasta, jų gaminių spalva yra žalia ar pilka. Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, jog PPR vamzdžių terminio plėtimosi koeficientas yra santykinai aukštas, todėl neteisingai ar ne profesionaliai sumontavus, vamzdžiai gali deformuotis ar atsirasti įtrūkimai.

Metalo-plastiko (metalo-polimeriniai) vamzdžiai MP

Metalo-plastiko vamzdžiai yra patvarūs, o dėl savo lankstumo, labai patogūs dirbti ir juos tikslinga naudoti uždarose vidinėse sistemose. Tačiau reikia pabrėžti, kad vamzdžių sujungimui naudojamos srieginės ir presuojamos sujungimo detalės yra ganėtinai brangesnės, todėl tokios vandentiekio sistemos įrengimas kainuoja brangiau.

Variniai vamzdžiai

Šie vamzdžiai yra vertinami dėl jų universalumo. Jie puikiausiai tinka tiek vandentiekio tiek šildymo tiek dujų sistemose. Jie yra atsparus chloruotam vandeniui, o be to, pats varis neleidžia bakterijoms kauptis ant vidinių vamzdžių sienelių.

Be abejo, kovą dėl kainų jie pralaimi polipropileniniams vamzdžiams, tačiau reikėtų įvertinti kitą aspektą, jog vandentiekio sistemos kainą sudaro ne vien tik vamzdžiai, tačiau ir aibė sujungimo detalių. Šios detalės, kaip antai, polipropileninių vamzdžių atveju sudaro 90% – 95% vamzdžių kainos, tuo tarpu varinių – iki 30%. Todėl lengviausia įvertinti Jūsų projekto kaina, pasinaudojant projekto sąmatos skaičiuokle.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Atminkite, jog kokius vamzdžius Jūs benaudotumėte, svarbiausiai kad jie būtų tinkami geriamajam vandeniui. Priešingu atveju bus jaučiamas kvapas ir blogas skonis. Todėl musų kompetentingi specialistai yra visada pasiruošę Jus pakonsultuoti bei padėti išsirinkti patį optimaliausią sprendimą.

Kadangi tiesiogiai dirbame su šiuolaikinių vamzdžių bei jungiamųjų elementų tiekėjais, todėl visada galime pasiūlyti pačias patraukliausias reikalingų medžiagų kainas.

Kokybiškai atliekame šiuos vidaus vandentiekio sistemos darbus Kaune ir Kauno rajone:

  • Šalto vandens vamzdyno įrengimas ir keitimas nuo įvado iki vartojimo taškų tualete, vonioje ir virtuvėje
  • Karšto vandens vamzdyno įrengimas ir keitimas nuo įvado iki vartojimo taškų tualete, vonioje ir virtuvėje
  • Karšto ir šalto vandens stovų keitimas
  • Vandens skaitiklių įrengimas ir keitimas
  • Vamzdžių paslėpimas sienoje
  • Vandens kokybės nustatymas

MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA

  • Informacija ruošiama...

Norite sužinoti preliminarią šildymo prietaisų montavimo darbų kainą? Kainos skaičiuoklė padės Jums tai padaryti. Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes netrukus Jums pateiksime dar tikslesnį pasiūlymą. *Skaičiuoklė laikinai neveikia, susisieksime su Jumis.

© Copyright 2022 Santechnikos darbai Kaune ir Kauno rajone | Made with ❤ by A-Media